Warkoczyki

Chcesz wyglądać oryginalnie i egzotycznie, zapuszczasz włosy, a może chcesz coś zmienić? Zaplataniem warkoczyków zajmuję się od 2007 r, a fryzjerstwem alternatywnym od 2003 r.

Wykonanie warkoczyków polega na specjalnym splataniu włosów naturalnych z syntetycznymi (nie jakąś pętelką jak robi większość pań), co daje efekt zagęszczenia i przedłużenia fryzury bez używania żadnych klejów, ani środków chemicznych.

Aby nosić warkoczyki Twoje włosy muszą mieć min. 7-8 cm długości.

Taką fryzurę możesz nosić od 2-4 miesięcy.Wplatam około 5-6 paczek włosów, dzięki czemu warkoczyków jest dużo, około 130-170 szt!

Możesz wybrać nawet kilka kolorów. W jednym warkoczyku można połączyć kilka zbliżonych do siebie kolorów. Posiadam pełną gamę kolorystyczną włosów syntetycznych -naturalne, ombre, multikolorowe i świecące w ciemności . Grubość, długość i kolor zależą od Ciebie. Warkoczyki ozdabiam również koralikami w najróżniejszych kolorach i kształtach.

Umiejętne ściągnięcie warkoczy jest ważne, aby nie zniszczyć swoich naturalnych włosów.W momencie gdy warkoczyki się znudzą, lub pojawi się odrost, można zdjąć  samodzielnie lub u nas. Trzeba je obciąć poniżej wysokości swoich naturalnych włosów, rozpleść, nałożyć odżywkę i rozczesać każdy odrost po kolei .

METODY I RODZAJ WARKOCZYKÓW :

-Klasyczne z wplatanymi włosami syntetycznymi ( końcówka zgrzewana lub puszczona)

-Podwójne wielokrotnego użytku

-Cornrows

-Bokserskie

-Crochet- klasyczne, twisty, faux locs ,havana twists, itp

-Braid Box

PIELĘGNACJA :

Warkoczyki myje się, co parę dni, można je „odsączyć” w ręczniki, podsuszyć suszarką, również mogą wyschnąć samoistnie. Nie potrzeba żadnych specjalnych kosmetyków można używać szampon, który używaliśmy na codzień.