Przedłużanie oraz zagęszczanie włosów

Przedłużaniem i zagęszczaniem włosów zajmuję się od 2007 roku a fryzjerstwem alternatywnym od 2003r. Stosowane przeze mnie  techniki przedłużania i zagęszczania są bezpieczne i  dają efekt naturalności.

Ukończyłam szereg profesjonalnych kursów przedłużania włosów, dlatego możesz być spokojna, że powierzasz swoje włosy i swój wygląd odpowiedniej osobie.

Niezależnie od tego, czy Twój problem wynika z naturalnie cienkich, rzadkich włosów, czy ze źle wykonanej stylizacji, a może krótkich i wolno rosnących włosów , które kruszą się na końcach, jestem w stanie Ci pomóc.Pracuję na najwyższej jakości materiałach i wykorzystuję najnowocześniejsze, innowacyjne technologie opracowywane przez zespoły badawcze na uniwersytetach i w prywatnych laboratoriach na całym świecie.

Mnogość metod daje możliwość dopasowania odpowiedniej metody zabiegu do Twoich włosów.

Pełne przedłużenie włosów zajmuje od 2 do 5 godzin w zależności od techniki, którą zabieg będzie wykonywany.

12 metod, którymi przedłużam:

-Laser Extend

-Ultradzwięki Premium Plus,

-Tape-On/Off/Easy On – „kanapkowa”/taśmowa/skin weft

-Hair talk (kanapkowa),

-System integracyjny,

-Tissage (taśma wszywana w warkoczyk),

-Keratynowa

-Kerawax

-Easy hair (tulejki z silikonem),

-Knots (brazylijska),

-Japońska (warkoczykowa) oraz

-Clip on.

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Wbrew powszechnej opinii, zabieg przedłużania włosów nie musi wiązać się z horrendalnymi kosztami.  Warto mieć na uwadze, że koszt zależny jest od rodzaju zabiegu,  zastosowanej metody, liczby wykorzystanych pasemek oraz długości i grubości naturalnych włosów. Nie jesteś pewien jaki rodzaj zabiegu wybrać .Umów się na konsultację

Masz pewność, że koszt zabiegu nie przerośnie Twojego budżetu, gdyż zakres zabiegu ustalasz w trakcie konsultacji  przed zabiegiem.

Przedłużanie włosów dla kogo?

Przedłużanie włosów jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet, których naturalne włosy są cienkie lub delikatne, lub za krótkie .

To doskonała alternatywa dla pań, które chciałyby mieć ciekawy baleyage, ombre lub awangardowe kolory włosów, a jednak obawiają się silnie działających farb i rozjaśniaczy.

Dla osób z problemami z łysieniem możemy zaproponować system integracyjny.

Jakich włosów używamy do przedłużania?

Do przedłużania używam włosów naturalnych dziewiczych słowiaśkich (polskich) ciętych z głowy ,nie obrabianych  fabrycznie , oraz słowiańskich Remy,  Noname, dziewiczych virgin oraz Hair talk.

Najlepszymi z nich są obecnie włosy dziewicze cięte z głowy, nigdy nie farbowane ,zdrowe i lśniące.Z łuska zachowane w 100%  – można je nosić o wiele dłużej od pozostałych odmian a komfort noszenia jest nie do porównania. Można je ROZJAŚNIAĆ, farbować, podawać trwałej ondulacji oraz prostować prostownicą  i kręcić lokówką.

Dodatkowe usługi

Prócz przedłużania/zagęszczania włosów oferuję również obróbkę włosów ciętych z głowy pod  przedłużanie (ręczne przygotowanie końcówek keratynowych) oraz ściąganie włosów przedłużanych.

WYCENA  jest indywidualna, w zależności od metody, długości, gęstości i rodzaju włosów, koloru itd !Zanim zapytasz o cenę, postaraj się odpowiedzieć na kilka pytań lub umów się na bezpłatną konsultację.

1. Która z metod Cię interesuje?

2. Wybierz długość włosów do przedłużania w cm: 30/40/50/60/lub dłuższe?

3. Podaj  ilość włosów /pasemek/ taśm /gram ?

3. Wyślij zdjęcia aktualnej fryzury.

4. Rodzaj włosów do przedłużania :dziewicze czy słowiańskie Remy?

5. Struktura: proste/ fale / kręcone?

6. Jak długie są Twoje włosy? Czy są gęste?

Stosowane metody

LASER EXTEND

Przedłużane pasemka są zakładane na włosy za pomocą termo-adehezyjnych nanołaczeń. Nano łączenia mogą być wykonane w miejscach, gdzie inne łączenia byłyby widoczne (czubek głowy, krawędź linii włosów).Łączenia są dyskretne antyalergiczne, odporne na ciepło oraz większość farb i kosmetyków. Dopasowują się do kształtu głowy. Metoda najmniej obciążająca włosy.Po 3 – 4 miesiącach zdejmuje się pasemka specjalnym neutralizatorem.

ULTRADŹWIĘKI PREMIUM PLUS

Ultradźwięki, to innowacyjna metoda przedłużania i zagęszczania włosów. Poprzez zjawisko „zimnej fuzji”, emisję ultradźwięków formowane są płaskie łączenia, a urządzenie korzystające z tych innowacyjnych właściwości zastępuje rolę zgrzewarki, jest bezpieczne, nie nagrzewa się i nie niszczy struktury włosów. Metoda ta wykorzystuje sprzęt emitujący ultradźwięki ,działa punktowo i bardzo precyzyjnie, a dzięki temu łączenia włosów naturalnych i doczepianych są płaskie i mniej wyczuwalne w porównaniu do tych, wykonywanych w ramach innych zabiegów doczepiania włosów. Po 3 – 4 miesiącach zdejmuje się pasemka specjalnym neutralizatorem.

TAPE-ON/OFF/EASY ON – „kanapkowa”/taśmowa/skin weft

 Łączenia wykonane są z dwóch złożonych taśm silikonowych ,przyczepianych do włosów. Płaskie, wygodne, elastyczne i wytrzymałe łączenia dopasowują się  do kształtu głowy. Czas noszenia około 8 tyg.

HAIR TALK

Przedłużanie włosów metodą hairtalk extensions wykonywane jest przy użyciu 100% włosów Remi w jakości premium. Mamy do wyboru trzy długości: 25cm, 40cm i 55cm oraz trzy rozmiary: 1cm, 3cm i 4cm.

Aby uzyskać jedno pasemko użyte zostają dwa ultracienkie, elastyczne paski włosów. Każdy został wykonany z medycznie przetestowanej taśmy i specjalnie zaprojektowany. W tej metodzie naturalne włosy znajdują się między dwoma pasmami hairtalk extensions. Tworzy to idealne, bardzo elastyczne połączenie naturalnych włosów bez ostrych zakończeń czy krawędzi. Dzięki takiemu rozwiązaniu ryzyko pęknięcia włosów jest wykluczone, a przy okazji unikamy nieprzyjemnego uczucia „ciągnięcia”

Całkowicie bezpieczna i błyskawiczna usługa. Do kompletnego przedłużenia włosów hairtalk extensions zazwyczaj potrzeba około 20-30 pasemek. Aplikacja trwa średnio mniej niż godzinę. Usunięcie pasemek trwa jeszcze krócej i jest całkowicie nieszkodliwe dla naturalnych włosów. W tym celu pasma spryskiwane są specjalnym płynem i po upływie niecałej minuty usuwa się je z włosów. Następnie na pasma zakładane są nowe taśmy hairtalk i można je ponownie założyć. Prezentowany zabieg nie należy do najtańszych metod przedłużania włosów ale z pewnością efekt należy do najlepszych!

Przestrzegając zasad prawidłowej pielęgnacji te same pasemka można użyć nawet 3-4 razy i cieszyć się nimi przez cały rok!

TISSAGE- taśma wszywana w warkoczyk

Polega na doczepieniu włosów za pomocą wszycia całych kawałków taśmy w zrobiony w poprzek głowy warkoczyk.  Następnie taśmę przyszywa się cienką dratwą do warkocza, bez stosowania kleju, kreatyny, tulejek z metalu. Bezinwazyjna bardzo bezpieczna metoda.Dodatkowo nie oddzielają się pasma, włosy po przedłużeniu wyglądają bardzo naturalnie, nie widać miejsc złączeń .Metoda starcza na 2-3 miesiące(w zależności od tempa wzrostu naszych włosów), po upływie tego czasu odczepiam włosy na taśmie, poprawiam warkoczyk, po czym doszywam je z powrotem.Metoda mało znana w Polsce i rzadko wykonywana.

 

 

KERATYNOWA

Metoda keratynowa jest bezpieczna i przeznaczona dla każdego rodzaju włosa. Włosy łączone są za pomocą zgrzewarki przy użyciu łuski keratynowej, nie ingerując w ich strukturę ponieważ keratyna to naturalny aminokwas identyczny jak ten który zawierają włosy. Zawarta w łusce keratyna jest słynna z wartości regeneracyjnych więc można ją śmiało stosować na suche, zniszczone i kruche włosy. Powstałe zgrzewy są bardzo wytrzymałe i niewielkie. Po 3 – 4 miesiącach zdejmuje się pasemka specjalnym neutralizatorem.

KERAWAX

Kerawax, to obecnie najsilniejsza naturalna substancja do przedłużania włosów. Metoda ta należy do metod “na ciepło”. Do formowania łączeń z kerawaxu wykorzystywane są urządzenia rozgrzewające się do ponad 200 stopni Celsjusza, dlatego tak istotne jest, aby trafić do dobrego stylisty przedłużania włosów, który nie tylko poprawnie wykona zabieg przedłużania włosów, ale także bezpiecznie dla włosów rosnących na głowie i dla skóry głowy.

Dzięki właściwościom kerawaxu, łączenia można robić bardzo małe – dyskretne i wygodne w noszeniu. Struktura kerwaxu zapewnia niewyczesywanie się włosów z łączeń oraz długi okres noszenia włosów przedłużanych, co ma znaczenie szczególnie w przypadku osób, które nie mogą pojawić się w salonie na korektę po zalecanym okresie 2-4 miesięcy.

EASY HAIR- tulejki zaciskowe z silikonem

Łączenia tworzone za pomocą maleńkich tulejek z silikonem.Zabieg ten wykonywany bez użycia jakiejkolwiek chemii i temperatury. Charakteryzuje się trwałością i możliwością noszenia włosów przez długi okres, bez konieczności skracania końcówki keratynowej przy każdym ponownym zakładaniu.

KNOTS- brazylijska

Jest to metoda przedłużania włosów, która polega na dodawaniu nowych włosów i zabezpieczaniu ich cienkimi i elastycznymi nitkami. Dodatkowe włosy są dodawane stopniowo dopasowując się włosów klientki.
Zastosowana w tej metodzie elastyczna nić została specjalnie zaprojektowana, aby zapobiec wszelkiego rodzaju uszkodzeniom włosów. Tworzy również niewiarygodnie silne, ale elastyczne wiązanie, które jest trwałe, a jednocześnie bardzo przyjazne dla włosów naturalnych, które przedłużamy.

Ta metoda przedłużania włosów nie wymaga kleju ani żadnego innego rodzaju materiału, który mógłby uszkodzić włosy.

JAPOŃSKA- warkoczykowa

Żadko spotykana w polskich salonach, która charakteryzuje się nowatorską techniką wplatania włosów sztucznych lub naturalnych w Twoje włosy Polega na tym, iż pasemko zostaje wpleciona we włosy maleńkim warkoczem – długość ok 1cm.Proporcje ilości włosów są dobrane w taki sposób, aby nie obciążać włosów. Japońska metoda jest bardzo praco i czasochłonna, niewiele osób ją oferuje, ponieważ wymaga olbrzymiej zręczności i mało, kto jest w stanie ją opanować.

CLIP ON

Najszybsza metoda przedłużania włosów – efekt widoczny w niespełna 15 minut. Bardzo popularna metoda przedłużania włosów na spinki/klipsy. Włosy na taśmie  wpina się za pomocą specjalnych małych spineczek we włosy naturalne. Dzięki tej metodzie można nie tylko przedłużyć i zagęścić włosy, ale również nadać fryzurze nowy charakter, jak asymetria, czy kolorowe pasemka. Polecany dla osób pragnących osiągnąć efekt przedłużenia na 1 dzień, czy wieczó – impreza, sesja zdjęciowa, ślub…

RODZAJE WŁOSÓW DO PRZEDŁUŻANIA

WŁOSY DZIEWICZE SŁOWIAŃSKIE POLSKIE

Najlepsze jakościowo włosy, cięte z głowy młodym dziewczynom,(nigdy nie farbowane ani nie poddawane zabiegom chemicznym)miękkie, delikatne, można je bez problemu farbować, rozjaśniać kręcić, a nawet zrobić na nich trwałą. Włosy te są najdroższe ze względu na ich unikalność, ale można je wielokrotnie zakładać. Polecane dla osób najbardziej wymagających oraz takich, które cenią sobie najwyższy komfort i wygodę. Jedyne dostępne włosy, które można rozjaśniać. DOSTEPNE SA KRECONE PROSTE FALE PODATNE ZWYKLE W KOLRACH CIEMNY BOLOND BRAZ ,CIEMNY BRAZ

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE REMY

Włosy najbardziej cenione na całym świecie za swoją miękkość, połysk i jedwabiście gładką strukturę. Włosy te są jakościowo porównywalne z włosami dziewiczymi, ale dostępne w większej gamie kolorów – podczas procesu przygotowywania, włosy słowiańskie są sortowane i ujednolicane kolorystycznie, a na końcu poddawane lekkiej obróbce. Niewątpliwą zaletą włosów słowiańskich jest ich przygotowanie – cięcie w kierunku łuski, czyli tzw. REMY, które zapobiega późniejszemu splątaniu się włosów. W ostatniej fazie są barwione na około 30 kolorów.

NONAME

Ponadto są to produkty już koloryzowane, posiadające jednak naturalną łuskę, doskonale wyczuwalną pod palcami. Oznacza to wyroby wysokiej jakości, które z pewnością na długi czas zachowają swój estetyczny wygląd

To włosy naturalne importowane, posiadające jednak naturalną pełną łuskę, doskonale wyczuwalną pod palcami. Nieco grubsze w strukturze niż nasze polskie. Po myciu mogą nabrać naturalnej objętości. Włosy NoName to włosy proste i podatne na stylizację, dostępne w wszyskich naturalnych odcieniach.

 

DZIEWICZE VIRGIN

Jest to produkt najwyższej jakości. Włosy Virgin to włosy naturalne, zdrowe, niefarbowane, nigdy nie poddawane zabiegom chemicznym, starannie wyselekcjonowane. Ponieważ są to włosy importowane to występują jedynie w kolorze bardzo ciemnego brązu (prawie czarne), są też nieco grubsze w strukturze niż nasze polskie włosy. Egzemplarze kręcone uzyskiwane są poprzez zastosowanie trwałej ondulacji.

 

HAIR TALK

Tak, włosy pochodzą z Indii. Pasma produkowane są w Chinach z produktów pochodzących z Azji, Europy i USA. Pasma hairtalk extensions wykonane są ręcznie z najlepszej jakości ludzkich włosów Remy.
Pojęcie „Remy” oznacza, że łuska włosowa została zachowana, a włosy są mocowane do taśmy zachowując jej odpowiedni kierunek. Dzięki temu włosy nie matowieją oraz nie plączą się.