Maja Modrzejewska

Uczyłam się w Ogólnokształcej Szkole Sztuk Pięknych w Gdyni-Orłowie, studiowałam „Wizaż i Stylizacja” na Pomorskim Studium Sztuk Wizualnych oraz ukończyłam szereg kursów fryzjerstwa.

Już w szkole podstawowej fascynowałam się sztuką tkactwa, co zaowocowało uczestnictwem w Międzynarodowych Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej, gdzie w latach 1999 i 2001 zajęłam I i III miejsce. Wkrótce moją pasją stało się również wykonywanie rękodzieła artystycznego w postaci bębnów afrykańskich.

Zainteresowania związane z ręczną kreacją zwróciły moją uwagę w kierunku tworzenia form z włosów. Sprawność, jaką mam w dłoniach oraz doświadczenie związane z tkactwem i wyplataniem spowodowały, iż fryzury, które tworzyłam, stawały się małymi dziełami sztuki.

Wysoka jakość wykonania i artystyczne zacięcie szybko przysporzyły mi wielu oddanych Klientów. Dlatego już od 2003 roku zawodowo zajęłam się fryzjerstwem alternatywnym.

Wieloletnia praktyka, zdolności manualne oraz nieustająca fascynacja sztuką użytkową gwarantują precyzyjne i profesjonalne wykonanie przeze mnie fryzury, co potwierdzają bogate referencje, które otrzymałam od ludzi z całej Polski i z zagranicy. Jestem również zatrudniania do pracy przy sesjach zdjęciowych, pokazach, eventach i teledyskach.
Pomimo bardzo napiętego grafiku nie spoczywam na laurach, cały czas się rozwijam poprzez wprowadzanie nowatorskich metod oraz rozszerzam współpracę z salonami i firmami.

Wyróżnia mnie talent oraz zdobyte doświadczenie, dzięki któremu nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Dlatego gorąco zachęcam do wyrażenia siebie poprzez fryzurę – niech fryzura odzwierciedla Twoje wnętrze, Twoje prawdziwe ja.

Chcesz zadać pytanie? Napisz do mnie!